fbpx

Potrzebujesz wsparcia

w szukaniu pracy?

A może WYRĘCZENIA?

Jesteś w dobrym miejscu, jeżeli jesteś w trakcie poszukiwań pracy i DENERWUJE Cię, że zajmuje to tyle czasu, że ogłoszenia są niejasne, a odpowiedzi nie przychodzą…

 

Tak jak z bólem gardła idziesz do lekarza, a fryzurę powierzasz ekspertom tworzenie wizerunku zawodowego również możesz powierzyć specjaliście!

 

 

PAKIETY DROGI ZAWODOWEJ

Oto szybkie porównanie naszych pakietów, które mogą wesprzeć lub wręcz wyręczyć Cię w całym procesie rekrutacji – zostanie tylko wysłanie maili i udanie się na rozmowę kwalifikacyjną… 😀

Natalia Florek

Natalia Florek Personal Branding wspiera w zbrojeniu się na rynek pracy przyszłości poprzez tworzenie nowoczesnych dokumentów rekrutacyjnych, indywidualne wsparcie oraz mnóstwo wiedzy odnośnie work-life balance i tego co robić, by zapewnić sobie stabilne miejsce pracy za 10 lat!

Pracuję zarówno z osobami zaczynającymi drogę jak i doświadczonymi pracownikami wysokiego szczebla, którzy są gotowi na zmiany.

Doświadczenie z budowania zespołu, rekrutacji oraz onboardingu zbierałam przez 10 lat w środowisku korporacyjnym jako menadżerka i trener wewnętrzny. Teraz dzielę się zdobyta wiedza i doświadczeniem z Wami.

INNI O MNIE

Bez wątpienia pełen profesjonalizm, znajomość trendów i doradztwo, jakie można otrzymać tylko od najlepszych!

Jędrzej Jeziorowski

Rzetelne, nowoczesne i kompleksowe podejście do tematu budowania marki osobistej. Do tego przemiły kontakt. Polecam.

Ina Martela

Natalia Florek w tworzonych przez siebie CV czy listach motywacyjnych skupia się na niedostrzegalnych przez innych szczegółach i poznaniu danej osoby, dzięki czemu tworzy nie dokument, ale historię człowieka opartą na jego najmocniejszych stronach. Jestem zachwycona kreatywnością, poziomem profesjonalizmu oraz zadbaniem o najmniejszy szczegół wizualny i merytoryczny dokumentów, nad którymi firma pracuje. Polecam Natalia Florek Doradztwo Zawodowe & Personal Branding ponieważ nie jest to zwykłe tworzenie dokumentów, ale storytelling w najlepszej postaci.

Agnieszka Cichocka

Profesjonalna i kreatywna. Powiem tak: są osoby i osobowości. Natalia z pewnością należy do tych drugich. Polecam i szczerze to najlepiej wydane pieniądze w ostatnim czasie.

Monika Gorowicz

BĄDŹ NA BIEŻACO ZE ZMIANAMI NA RYNKU PRACY